Головна > Світ > Новий молодіжний рух: школярів б'ють через дешевий одяг

Новий молодіжний рух: школярів б'ють через дешевий одяг


13-04-2017, 22:33. Розмістив: redaktor

Модний рух називається «Топ шмаття». У школах принижують дітей, у яких немає одягу дорогих брендів.

Причому Zara і Bershka не рахуються, потрібні бренди з цінами вище середнього - Lacoste, Tommy Hilfiger, Comme des Garcons, Alpha Industries, Kappa, New Balance, The North Face і Stone Island, де футболка коштує від 1500 грн, джинси і кросівки - від 4200 грн. При цьому на вулицях навпаки - «модник» може стати жертвою якраз за те, що одягнувся в ці бренди. У поліції кажуть, що до них з подібними випадками не зверталися, а психологи пояснюють сучасне віяння підлітковим дозріванням.

Про моду на «Топ шмаття» журналісти дізналися від мами 7-класниці Юлії з Немішаєве Київської області. Дочка буквально благала її поїхати у вихідні до Києва і купити речі з етикетками вищезгаданих фірм.

«Дітей, у яких немає футболок і кофт з такими лейбочкамі, в школі ганьблять. Можуть принижувати, знущатися і навіть бити. Речі дуже дорогі, одна футболка коштує близько 2,5 тис. Грн. Але дочка просить повезти її в секонд. Мовляв, неважливо, що річ не нова - головне, щоб на ній був лейбл. Причому це не тільки у нас таке, але і в сусідніх містах. Всі батьки у вихідні везуть своїх чад на Академмістечко до Києва, де купа секондів. У наш час таке явище виглядає дуже дико», - поскаржилася Аліна.

Групи «Топ шмаття» журналісти знайшли в Івано-Франківську, Харкові, Вінниці, Хмельницькому, Чернівцях та Донецьку. Там підлітки виставляють фото в куртках, кросівках і одязі зазначених фірм. Їх легко впізнати за підвернутими вузькими джинсами, з-під яких видніються голі щиколотки. Часом, щоб виглядати модно, підлітки відпорюють брендові етикетки і пришивають до звичайному одязі.

Картинки по запросу В школах травят детей, у которых нет одежды дорогих брендов

Судячи з усього, шкільний рух - це перекручена версія ще однієї «модною» акції «Поясни за шмаття», яка прийшла до нас з Росії, а туди - з Великобританії.

У поліції кажуть, що про подібні випадки їм не повідомляли.

«Зареєстрованих звернень, що дітей били через одяг, у нас не було. А по Немішаєве тільки один випадок, але там у студентів гуртожитку одного ПТУ вкрали їжу з холодильника і одяг. Більше нічого», - сказав спікер обласної поліції Микола Жукович.

скачать dle 11.3
Повернутися назад