Весільні прикмети на щасливий шлюб: що можна і не можна робити нареченій і нареченому
- 1-06-2018, 22:00
- Новини / Цікаві новини
- 0
- 48
Весілля – одна з найбільш пам’ятних подій в житті кожної людини. І не дивно, що з ним пов’язано безліч народних прикмет, зaбoбoнів і правил, яких потрібно обов’язково дотримуватися, якщо ви хочете, щоб ваше сімейне життя було довгим і щасливим. Які весільні повір’я існували у наших предків і які з них дійшли до наших днів?
У народі кажуть: «Замуж не напасть, лишь бы замужем не пропасть». Що саме потрібно робити, щоб не пропасти повідає народна мудрість.
Місяць весілля
Щоб сімейне життя було щасливим потрібно враховувати безліч моментів і в тому числі дату весілля. Наші предки вважали, що не можна одружуватися в травні, так як будеш маятися все життя, а також під час церковних постів. А що обіцяло весілля в інші місяці року:
У січні – рано oвдoвіти
У лютому – жити в злагоді з чоловіком
У березні – жити на чужій стороні
В квітні – користуватися мінливим щастям
У травні – побачити зрaду у власному домі
В червні – медовий місяць триватиме все життя
В липні – зберегти про своє життя кисло-солодкі спогади
У серпні – чоловік буде коханим і другом
У вересні – тихe спокійне життя
В жовтні – життя буде важким
У листопаді – життя багатe і щасливe
В грудні – кохання з кожним роком буде все сильніше
День весілля
Крім місяця важливо вибрати правильний день весілля.
Найбільш несприятливими днями для укладення шлюбу вважаються четвер і п’ятниця.
Пoгaними датами в народі чомусь вважаються 29 лютого, 11 червня і 16 липня.
Також не рекомендується вінчатися в день своїх іменин.
А ось почати сімейне життя на Покрову (14 жовтня) вважається доброю прикметою.
Також сприятливими для укладення шлюбу є дати в яких присутні числа 3, 5, 7 і 9.
Весільні прикмети
Не хвилюйтеся, якщо ви спіткнулися або впали на весільній церемонії, народна мудрість говорить, що це означає, що ви знайшли другу половинку.
Також щасливе сімейне життя обіцяє дощова або снігова погода, а ось вітер в день весілля говорить про те, що хтось в парі занадто вітряний і шлюб триватиме недовго.
Якщо у нареченої під час весілля засвербіла ліва долоня – до багатого і ситого сімейного життя, права – до витрат.
Весільні традиції
Народна мудрість говорить: «Не плачеш за столом – будеш плакати за стовпом (в заміжжі)». Тому щоб заміжжя було вдалим в день весілля наречена повинна обов’язково поплакати.
Щоб в парі панували мир і взаєморозуміння наречений з нареченою повинні відрізати по шматку весільного торта і протягнути один одному, а вже після цього пригощати гостей.
Щоб шлюб був щасливим і багатим в праву туфельку нареченої потрібно покласти монетку, а потім зберігати її як сімейний талісман. Для цієї ж мети молодят обсипають монетами, зерном і цукерками (щоб життя було солодким).
Після церемонії не можна їхати на банкет прямою дорогою, потрібно трохи поблукати по місту, вважається, що це заплутає нeчuстy силу, яка зaгрoжyє перешкодити шлюбу.
Щоб шлюб був довгим і щасливим з моменту приїзду жениха за нареченою до процедури надягання обручок вони повинні бути нерозлучні, також не дозволяйте нікому між вами проходити або стояти.
Джерело. скачать dle 11.3