Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Порядок декларування ювілейних монет

Порядок декларування ювілейних монет

Порядок декларування ювілейних монет
Фахівці Закарпатської митниці ДФС зазначають, що вивезення громадянами за межі митної території України ювілейних монет із недорогоцінних металів загальним номіналом, що не перевищує еквівалент 10 000 євро (крім культурних цінностей та заборонених товарів), може здійснюватися без письмового декларування та дозвільних документів.

Водночас, монети, які виготовлені до 1960 року, потребують обов’язкового письмового декларування митниці. Для їх вивезення необхідно мати свідоцтво на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей або висновок Мінкультури України, що ці монети не є культурною цінністю.

Крім того, у разі декларування монет уповноваженою особою необхідно:

– у верхньому лівому куті лицьового та/або зворотного боку декларації зробити вчиняється запис «За дорученням» і зазначити реквізити нотаріально посвідченого доручення (дата, серія та номер бланка (за наявності)), а також прізвище, ім’я, по батькові та серія і номер паспорта довірителя;

- разом із декларацією, заповненою відповідно до вимог законодавства, для митного контролю та митного оформлення товарів громадянином або уповноваженою особою, зокрема, подати: документи, які посвідчують особу та підтверджують країну постійного проживання громадянина або уповноваженої особи; документи, що підтверджують право вчиняти дії, пов’язані з пред’явленням товарів митним органам для митного контролю та митного оформлення при переміщенні їх через митний кордон України, або іншим чином розпоряджатися зазначеними товарами; документи, які відповідно до законодавчих актів видаються державними органами для здійснення митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України.

Фахівці митниці наголошують, що при пересиланні монет слід враховувати вимоги національних та міжнародних поштових правил.

Крім того, доцільно ознайомитись із чинним законодавством країни, на митну територію якої будуть ввозитись монети, у частині встановлених заборон і обмежень на ввезення таких товарів (зокрема, з України).

Детальніше із порядком заповнення митної декларації для письмового декларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами для особистих, сімейних та інших потреб, не пов’язаних з провадженням підприємницької діяльності можна за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1014-12.

ДФС у Закарпатській області
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер:«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031