Головна > Свалявщина / Кримінал > На Свалявщині підтриємство незаконно видобувало мінеральну воду, - прокуратура

На Свалявщині підтриємство незаконно видобувало мінеральну воду, - прокуратура


11-10-2018, 19:20. Розмістив: redaktor
Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, щодо незаконного видобутку мінеральної води на Свалявщині.Прокуратурою Закарпатської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, стосовно службової особи одного з товариств Свалявського району за незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення.
У ході досудового розслідування слідчими СУ ДФС в Закарпатській області встановлено, що одне з підприємств на території с.Поляна Свалявського району, не маючи діючого спеціального дозволу на користування надрами, протягом 2 років проводило видобування мінеральних вод, які належать до корисних копалин загальнодержавного значення.  
Загальна сума незаконно видобутої мінеральної води складає понад 2 мільйони гривень.
Довідково: згідно санкції  ч.2 ст. 240 КК України за вчинення даного злочин, передбачене покарання у вигляді штрафу від чотирьохсот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, інформувала Прес-служба прокуратури Закарпатської області.
Повернутися назад