» » » Спортсмен Свалявської ДЮСШ виборов бронзову нагороду на чемпіонаті України з важкої атлетики. Фото

Вітаємо Безика Василя який є спортсменом Свалявської ДЮСШ виборов бронзову нагороду на чемпіонаті України з важкої атлетики,це перша нагорода його на таких сильних змаганнях,і перша вагома пепемога Поляської громади,спортсмен готується до змагань саме в Поляні !!

скачать dle 11.3
Загрузка...
ІНШІ НОВИНИ
В суботу-неділю стартує новий сезон у Чемпіонаті Закарпаття з футболу ФФЗ визначила кількість команд у Вищій та Першій лігах та склала календар обласного Чемпіонату. В кожній лізі відбулися
Вершина Карпат-2017 (фото) 7 та 8 квітня на Рахівщині відбулися змагання з гірськолижного спорту на кубок «Вершина Карпат-2017». Любителі екстриму
Представники Закарпаття – вперше на змаганнях зі спортивної радіопеленгації В останні дні березня в Ужгороді пройшов чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на коротких дистанціях, в