ЗАВАНТАЖИТИ
МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ЗАРАЗ

» » » Безик Владислав здобув перемогу на Кубку України з важкої атлетики

Безик Владислав здобув перемогу на Кубку України з важкої атлетики

Спортсмен із Сваляви здобув медаль в Чернігові, де проходили загальноукраїнські змагання.

Свалявчанин Безик Владислав володар кубку України! Кубок з важкої атлетики їде до Свалявщини, - написав Вася Попович у мережі Фейсбук.
скачать dle 11.3

Загрузка...
ІНШІ НОВИНИ
Закарпатка Надія Дьолог здобула бронзову медаль на Кубку Світу
Закарпатка Надія Дьолог здобула бронзову медаль на Кубку Світу У збірній України на цих змаганнях окрім Надії є ще один закарпатець – Максим Магула. Надія Дьолог з Ужгорода у
Такого ще не було: 13 серпня в області стартує Кубок вищої ліги Закарпаття
Такого ще не було: 13 серпня в області стартує Кубок вищої ліги Закарпаття Його проведення не є бажанням просто вписати в історію крайового футболу ще одну, досі незнану, сторінку. Насамперед
Свалявський спортсмен Владислав Безик додому везе золоту медаль Про це на сторінці у соціальній мережі написав Вася Попович ;"Ура є золото!!!!! Владислав Безик став чемпіоном
Відбувся перший відкритий чемпіонат Полянської ОТГ з важкої атлетики. Фото переможців У суботу 06.05.2017р. Відбувся перший відкритий чемпіонат Полянської ОТГ з важкої атлетики. У змаганнях взяли участь