Головна > Новини / Світ > Дівчина попросила користувачів мережі придумати варіанти відмови від обручки. Реакція юзерів виявилася несподіваною

Дівчина попросила користувачів мережі придумати варіанти відмови від обручки. Реакція юзерів виявилася несподіваною


7-11-2018, 16:06. Розмістив: redaktor
Подивися, як мій хлопець змусив мене бути такою дешевою.
Дівчина попросила користувачів мережі придумати варіанти відмови від обручки. Реакція юзерів виявилася несподіваною
Потенційна наречена виклала пост з фотографією в закритій групі в Facebook, де відвідувачі обговорюють обручки. Вона написала, що випадково виявила майбутній подарунок під час ночівлі у свого друга, інформує UkrMedia.
«Будь ласка, облийте брудом це кільце, а потім скажіть мені, як тактовно відмовити хлопцю і змусити його подарувати яке-небудь інше», - попросила пораду дівчина.
Всупереч очікуванням, відвідувачі групи відмовилися говорити про кільце. Натомість вони висловили неприязнь по відношенню до дівчини, яка поділилася знімком. «Я сподіваюся, кільце потрапить до будь-якій людині, крім тебе», - написав один з користувачів.
«Тебе що, мама не вчила цінувати речі? Це жахливо грубо», - підкреслив інший користувач. Деякі коментатори назвали ситуацію найсумнішою з усіх, що вони коли-небудь бачили.
Пізніше один з учасників групи опублікував скриншот на Reddit. Відвідувачі моментально продовжили принижувати дівчину, яка не оцінила обручку.


Повернутися назад