Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Дивні професії сучасності, про які мало хто знає

Сьогодні на ринку праці існують тисячі різноманітних вакансій, серед яких є й такі, що викликають щире здивування та навіть заздрість.

Портал telegraf озвучив дивакуваті професії, які існують у сучасному світі. Можливо, одна з них є вашим покликанням.

"Лікар" пір'яних ручок

Дивні професії сучасності, про які мало хто знає - фото 140419

Якщо із пір'яною ручкою виникають проблеми, то її потрібно негайно відвезти до лікаря. Про "швидку" чи якусь "гарячу лінію" не йдеться, однак "хворого" приймуть за усіма правилами. Фахівець може повернути до "життя" улюблену ручку, однак така послуга буде не з дешевих.


Випробувач водних гірок

Дивні професії сучасності, про які мало хто знає - фото 140420

Мрія більшості дітей та немаленької кількості дорослих! До обов'язків тестувальника входять відвідини різноманітних водних парків та перевірка вражень на водних атракціонах. Ключовим завданням є оцінка кожної гірки за рейтингом, приміром, "на кількість адренаіну після спуску".

Дегустатор морозива

Дивні професії сучасності, про які мало хто знає - фото 140423

Одна із найсмачніших дивних професій у світі! Але не все так просто! Експерт має вміти об'єктивно оцынювати вигляд, смак та текстуру продукту. На жаль чи на щастя, дегустатор тільки куштує, а не їсть вподобані ласощі.

Спеціаліст по обмацуванню людей

Дивні професії сучасності, про які мало хто знає - фото 140424

Нічого вульгарно не подумайте, однак цим фахівцям доволить оцінювати ефективність різноманітних кремів, шампунів, гелів та масок через дотик. Таким чином компанії із виробництва засобів догляду за шкірою тестують свою продукцію.

Дегустатор корму для домашніх тварин

Дивні професії сучасності, про які мало хто знає - фото 140425

Ця професія не така "апетитна", особливо після дегустатора морозива. Однак є ті, хто їсть собачий корм і робить на цього справжню кар'єру. Основним завданням таких осіб є перевірка якості продукції, її запаху та смаку.

Сміхотерапевт

Дивні професії сучасності, про які мало хто знає - фото 140427

Найкращий спосіб бути щодня у гарному настрої - стати сміхотерапевтом. Його головною ціллю є допомогти пацієнтові сміятися, щоб покращити здоров'я через підйом рівня ендорфінів та зменшення стресу.

"Випробувач" меблів

Дивні професії сучасності, про які мало хто знає - фото 140429

Під час покупки нового дивана чи клісла кожен тестує його на м'якість, міцність, зручність та інше. Однак є люди, для кого стрибати або падати на меблі - справжня професія. Звісно ж, вони ще й лежать або сидять на них, але це не так весело. Таким "тестерам" потрібно перевірити моделі на безпеку та якість перед тим, як вони потралять до магазинів.

Перевірка паперових рушників на запах

Дивні професії сучасності, про які мало хто знає - фото 140433

Зважаючи на те, що паперові рушнички купують не для того, щоб нюхати, робота видається дещо дивно. Основною вимогою цієї сфери є чутливий ніс, що й логічно. Схожий пропозицій на ринку вкрай мало, однак деякі виробники дуже турбуються про те, щоб їхня продукція не пахла неприємно.


ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: