Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В мережі запустили соціальний флешмоб "Подаруй сукню випускниці дитбудинку"

Подаруй сукню випускниці дитбудинку. В мережі запустили соціальний флешмоб

Творча група "Виключно звичайні" створила соціальний проект "VIPускники". Вони попросили українських дизайнерів подарувати хоча б одну свою сукню випускникам двох київських інтернатів та двох дитячих будинків.

Дизайнери погодились і створили образи для тридцятьох випускників – хлопців та дівчат. Їм творці проекту зроблять своєрідний випускний 22 травня. Школярі вийдуть на подіум разом з професійними моделями.

Кожен дизайнер, який взяв участь у проекті, покаже на подіумі колекцію з 5 луків, але основою будуть саме дефіле випускників, - пише "УП. Життя".

"У дитбудинках може взагалі не бути випускного через відсутність грошей. Тому ми вирішили зорганізувати їм таке свято, - розповідає керівниця проекту Наталя Терещенко. - Буде також багато подарунків. Вбрання, в якому вони вийдуть, залишаються їм".

На цьому творці проекту вирішили не зупинятися і запустили соціальний флешмоб "Подаруй вечірню сукню випускниці з дитячого будинку".

Подаруй сукню випускниці дитбудинку. В мережі запустили соціальний флешмоб


"У кожної з нас є в шафі одна чи дві вечірні/коктейльні сукні, які ми вже вдягали кілька разів і більше не вдягнемо, бо їх вже всі бачили. Ми пропонуємо звільнити місце в шафі для нової краси, а ваші сукні віддати випускницям із дитячих будинків і цим влаштувати їм свято.

Адже дівчатам в дитячих будинках та інтернатах немає що вдягати на випускний вечір, окрім джинсів та однієї сукні, що передається із покоління в покоління в дитбудинку", - розповідають засновники флешмобу.

Усі сукні вони передадуть у дитячі будинки. Список закладів залежить від кількості зібраних суконь. "Якщо зберемо сто суконь – їх вистачить на всю Київську область", - додає Наталя Терещенко. Якщо буде більше – сукні поїдуть і в інші регіони.

Подаруй сукню випускниці дитбудинку. В мережі запустили соціальний флешмоб

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: