Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Японка кинула старого і хворого батька біля траси за 70 кілометрів від дому

Старовинна японська традиція Убасуте - позбавлення від літнього або хворого родича - здається, жива.

Безробітна 46-річна Ритсуко Танака (Ritsuko Tanaka) з міста Оцу, префектура Сіга, відвезла 79-річного батька на віддалену станцію технічного обслуговування на околиці міста Кобе в префектурі Хіого. Працівники сервісу звернули увагу на самотнього старого і спробували дізнатися його ім'я та адресу. Однак з-за хвороби Альцгеймера чоловік не міг пригадати ні того, ні іншого, але зумів назвати ім'я дочки, інформує UkrMedia.
Співробітники станції викликали поліцію, старого помістили під захист. Правоохоронці зв'язалися з Танакою і звинуватили її в зневазі до обов'язків опікуна по відношенню до хворого батька. Жінка не заперечувала подію. «Мені здавалося, що краще нехай його заарештують і відправлять в будинок престарілих, чим він буде жити зі мною», - пояснила вона. Її заарештували.
Її вчинок обурив інших японців. У соціальних мережах Танаку назвали «безсердечною» і «максимально невдячною». Однак у неї знайшлися і захисники, відзначили, що їй було нелегко піклуватися про хворого батька, враховуючи відсутність роботи і грошей. «Це неймовірно сумно. Чому влада не втрутилися в ситуацію раніше? Може, вона не могла знайти інформацію про соціальну допомогу і отримати її? Її власний психічний стан має бути нестабільним», - написав один з коментаторів.
Журналісти припустили, що вона керувалася стародавнім японським звичаєм убасуте, згідно з яким старих виганяли з товариства, коли вони переставали приносити користь. Традиція неодноразово описана в казках і міфах, але документального підтвердження її існування в реальному житті немає.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: